Sıkça Sorulan Sorular

Rawsome, özel reçeteler ile hazırlanmış meyveli ve kuruyemişli bardır. Şu an için 16 farklı çeşidi bulunmakta ve çok yakında yeni çeşitlerimiz ile birlikte sizlerle olacağız.

Ürünlerimiz içerisindeki şeker; meyve ve yemişlerde bulunan doğal şekerdir. Glukoz, beyaz şeker, esmer şeker veya benzeri hiçbir ek şeker, ürünlerimizde bulunmamakta.

Çünkü Rawsome sağlıklı. Tamamı ile doğal. Ara öğünler için ihtiyacınız olan besin değerlerine sahip. Sizi keyifli bir biçimde enerjik ve tok tutmaya yeterli.

Tabii ki. Soya, palm, GDO gibi hiçbir doğal olmayan ürün içermemekte.

Tamamen doğal! Ek katkı, koruyucu, esans, doğala özdeş aroma, renklendirici bulunmamakta. Rawsome'ın içinde anlamadığınız veya bilmediğiniz hiçbir şey bulunmaz.

Çiğ kuruyemiş, çeşitli meyve ve yemişler, işte bu kadar! Tüm Rawsome ürünleri vegan, vejetaryen, glutensiz ve çiğ diyetler için uygundur. Glisemik indeks'i piyasada bulunan bir çok ürünün altında olduğundan diyabet hastaları içinde uygundur (detaylı bilgi için lütfen e-mail ile bağlantıya geçiniz)

Isıl işlem görmemiş (42C ve altı) Glutensiz Katkı maddesiz Koruyucusuz ve renklendirici içermez. Ek şeker ilavesiz Süt ve süt ürünleri içermez Soya ve GDO bulunmaz.

Ürünlerimiz; lezzet göz önünde bulundurularak, en az işlem görecek şekilde ve hiçbir ısıl işleme tabi tutulmadan (çiğ) hazırlanmakta.

Başka bir sorunuz mu var?