200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ÜCRETSİZ!

Kurlar
Sepetim

Hikayemiz

Daha iyi bir yarın yaratmak için bugün doğru işler yapmak gerektiği inancı ile yola koyulduk...Hipokrat'ın "Yedikleriniz ilacınız, ilacınız yedikleriniz olsun" felsefesi doğrultusunda tamamen katkısız, hiçbir koruyucu ve tatlandırıcı içermeyen, vegan ve glutensiz ürünler üretmeyi hedefledik.

Doğal meyve ve kuruyemişlerden oluşan RAWSOME, lezzetli tadı ve yüksek besin değeri ile bedeninize iyi bakıp, gönüllerinizi fethederken, rengarenk ambalajları ile her yere yanınızda taşımak istiyeceğiniz masum atıştırmalığınız olsun istedik. İçindeki doğal malzemelere olan sonsuz saygıdan, ısıl işlem görmeden üretilen RAWSOME, pişirilmeden hazırlanan lezzetli ara öğünleriniz olarak hayatınıza girmeyi bekliyor.
2016 senesinden itibaren uluslararası BRC sertifikasına sahip tesisimizde üretilen ürünlerimiz, 2017'den bu yana 7 ülkeye de ihraç edilmektedir.
Keyfine varın!

SAĞLIKLI BESLENİN

100% Doğal, katkı ve koruyucu içermeyen Rawsome ürünleri ile sağlıklı beslenin. Ürünlerimiz tamamen doğal içeriğe sahiptir. Telaffuz edemediğimiz hiç bir madde kullanmıyoruz.

ENERJİNİZİ ARTIRIN

Günlük ihtiyacınız olan enerjinizi, hiçbir ısıl işleme tabi tutulmadan, doğadaki formu kullanarak ürettiğimiz ürünlerimiz ile depolayın. Ürünlerimize şeker eklemiyoruz.

FORMUNUZU KORUYUN

Doğal, şeker ilavesiz, vegan, çiğ ve glutensiz ürünlerimiz aynı zamanda bedenimize yabancı olmayan doğal formunda oldukları için kolay metabolize olan masum atıştırmalıklardır.