Privacy Policy

Gizlilik Politikası

 

Bu gizlilik politikası ile PACHAMAMA GIDA TARIM TEKSTİL DAN.SAN.ve TİC. A.Ş - Rawsome internet sitesi Rawsome.com (Gizlilik politikasında “Rawsome.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Rawsome.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.


Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı, soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.


Rawsome.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.


Rawsome.com, kişisel bilgilerin ve Rawsome.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Rawsome.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Rawsome.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Rawsome.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.


Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Rawsome.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Rawsome.com tarafından da güncellenebilecektir.


Rawsome.com reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği iletişim bilgilerini Rawsome.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla kullanabilir.


İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.


Rawsome.com üzerinden verilen siparişler sırasında Paynet ödeme servisi kullanılmakta ve ödeme için kullanılacak kredi kartı bilgileri Rawsome.com tarafından görülmemekte ve kaydedilmemektedir. Ödeme işlemi için Paynet sistemi ara yüzü kullanılmaktadır.


Rawsome.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Rawsome.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır